Szybkie pieniądze na koncie nawet w weekend

Nawet w weekend, ale tylko dla stałych wiarygodnych klientów. Taką ofertę posiada niemal każdy pożyczkodawca pozabankowy, dla którego jesteśmy rzetelnym klientem. Pożyczamy i oddajemy w terminie, firma nie ma z nami problemów – możemy korzystać z jej oferty nawet w weekend. Pożyczona kwota na koncie pojawia się od razu.

Wsparcie finansowe nie tylko w tygodniu

Na rynku pożyczek przez internet znajdą się i takie, z których można skorzystać nie tylko w tygodniu. Od poniedziałku do piątku większość pożyczkodawców działa do późna. W weekend jest to jednak uzależnione w dużej mierze od systemu bankowości elektronicznej. Korzystając pierwszy raz z danej oferty, będziemy musieli złożyć wniosek w wyznaczonych godzinach urzędowania. Kolejna pożyczka dla klienta znanego pożyczkodawcy udzielana jest nawet w niedzielę.

Maksimum kilkanaście minut i pieniądze na koncie

Jeśli dopiero szukamy oferty firmy pożyczkowej warto zwracać uwagę na te, które działają w weekend. Jako stali rzetelni klienci będziemy w takiej mieli możliwość złożenia wniosku o pożyczkę bez różnicy na dzień tygodnia. Co więcej, jeśli mamy rachunek bankowy w tym samym banku co pożyczkodawca, pieniądze znajdą się na naszym koncie w zaledwie kilkanaście minut. To bardzo dobre zabezpieczenie na wypadek nagłej potrzeby finansowej. Pamiętajmy jednak, że decyzja firmy pożyczkowej jest zawsze uzależniona od naszej historii kredytowej.

Post Author: Magdalena

2 thoughts on “Szybkie pieniądze na koncie nawet w weekend

  Paulina

  (19 października, 2016 - 4:02 pm)

  W weekend najczęściej występuje taka potrzeba 😉

  Agnieszka

  (22 października, 2016 - 2:36 pm)

  No właśnie zabezpieczyłam się na wszelki wypadek taką ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *