Pożyczamy na chwilę

Nie zawsze pożyczy znajomy lub rodzina. Nie zawsze też możemy liczyć na szybką gotówkę z banku. Kredyt bankowy, choć niekiedy na bardzo korzystnych warunkach nie uzyskamy w chwilę. Bywa i tak, że zmuszeni jesteśmy pożyczyć pieniądze natychmiast. Wówczas konieczne jest znalezienie wiarygodnego pożyczkodawcy.

Pierwsza lepsza oferta – czy się opłaca?

Każdą ofertę bez różnicy jakie byłyby to reklamowane korzystne kredyty chwilówki dokładnie sprawdzamy. Każde słowo w umowie musi być dla nas zrozumiałe. W przeciwnym razie możemy natknąć się na ofertę, której będziemy w konsekwencji żałować. Podpisujemy lub akceptujemy online warunki umowy, które są dla nas zrozumiałe. Pierwsza lepsza oferta? Zdecydowanie nie. Zresztą jak w każdej innej dziedzinie naszego życia tutaj również działamy rozsądnie.

Na chwilę to znaczy miesiąc

Zdecydowana większość ofert chwilówek to pożyczki na jeden miesiąc. Kwotę oddajemy w terminie wraz z odsetkami, prowizją i wszelkimi doliczonym przez pożyczkodawcę kosztami. Jeśli nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym dniu, musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami za zwłokę. Obecnie firmy pozabankowe stosują tzw. refinansowanie, dzięki któremu klienci mogą przesunąć termin spłaty o konkretną liczbę dni. To oczywiście usługa płatna. Zupełnie na niej nie korzystamy. Jeśli więc pożyczać, to lepiej „na chwilę” i trzymać się wyznaczonego dnia spłaty. Wówczas nie będziemy mieli najmniejszych problemów.

Post Author: Magdalena

2 thoughts on “Pożyczamy na chwilę

  Jola

  (12 października, 2016 - 8:11 am)

  Tak też zrobi łam. W sumie nie szukałam długo. Wybrałam znanego pożyczkodawcę na rynku.

  Leszek

  (13 października, 2016 - 5:54 pm)

  Liczyłem na nieco niższe koszta 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *